.

عدم پذیرش میهمان تا اطلاع ثانوی
با توجه به بیماری کرونا ویروس و بر اساس تصمیم هیئت مدیره محترم موسسه تا اطلاع ثانوی، رزرو واحدهای اقامتی امکان پذیر نمی باشد.

.
.
.
.

 معرفی وسف

وسف یکی از توابع استان قم می باشد که در 70 کیلومتری جنوب شرقی استان قم و 10 کیلومتری جنوب روستای فردو واقع شده است. مساحت آن به بیش از 200 هکتار می باشد منطقه ای ییلاقی و کوهستانی است که در کوه های اطراف خود محصور شده و خاک حاصل خیز، آب مناسب و هوای مطبوع این منطقه را به منطقه های سرسبز و پر برکت تبدیل کرده است. این منطقه زیبا با توجه به امکاناتی که در اختیار دارد در صنایع و بخش های گوناگونی وارد و به فعالیت پرداخت که از آن جمله می توان به سه بخش اصلی: کشاورزی وسف، هر ساله پذیرای مشتاقان بسیاری است که از سرتاسر کشور برای گذراندن اوقات فراغت و به دست آوردن تجربهای متفاوت، به این دهکده سفر می کنند. وسف با فاصله داشتن از شهر و داشتن فضای سبز زیبا، هوایی پاک را به مشتاقان خود هدیه می دهد. افزون بر هوای پاک، آب سالم و گوارای این منطقه که برگرفته از طبیعت است، تازگی و طراوت خاصی دارد ، شیلات و گردشگری اشاره کرد.

وسف پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، تحولات بزرگی را تجربه کرده و تغییرات فراوانی را به خود دیده است. این منطقه

بعد از انقلاب اسلامی در اختیار بنیاد مستضعفان قرار گرفت و از سال 1376 به بعد به دستور مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به دفتر تبلیغات اسلامی واگذار شد.
پس از ورود دفتر تبلیغات اسلامی به دهکدۀ وسف، فعالیت های وسف گسترده تر شد و سعی بر آن شد از تمام قابلیت های موجود در منطقه به بهترین شکل استفاده شود. پس از مطالعاتی که انجام شد، مؤسسه شرایط را برای ورود به بخش توریسم و گردشگری مناسب دید و فعالیتهای خود را افزون بر بخش کشاورزی، در بخش گردشگری و نیز شیلات با جدیت آغاز کرد.

.
ارتباط با ما

آدرس: قم ـ چهار راه شهدا ـ ابتدای خیابان معلم ـ جنب سالن همایش غدیر ـ ساختمان کتابخانه
تلفن: 37744728ـ025    37749591ـ 025
فکس: 37743186ـ025
آدرس سایت: WWW.vesf.ir
پست الکترونیک : vesf@dte.ir

آدرس وسف: قم ـ بخش کهک-12 کیلومتر بعد از روستای فردو-منطقه گردشگری وسف


logo-samandehi
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما